HİZMETLERİMİZ

PROJE TASARIMI

Mimari Proje Tasarımı, ihtiyaçlarınız dikkate alınarak sanatsal çizgilerle donatılacak bir mekânın tüm tasarımının yapıldığı süreçtir. Envanter listesinden, sanatsal ve teknik çizimlere kadar tüm işlemler bu aşamada yapılır. Bir mimari uygulamanın başarılı olabilmesinin temel koşulu, iyi bir projeye sahip olmasıdır ve bize bu noktada güvenebilirsiniz.

ANAHTAR TESLİM UYGULAMA

Anahtar teslimi uygulamalar kapsamında, mekanların tüm detaylarının projelendirilip inşa uygulaması gerçekleştirilir. Müşterilerimiz için proje ve 3 boyutlu görsellerini hazırladığımız mekanları, bu plan ve görsellere uygun şekilde inşa ederiz. Sürprizlerle karşılaşmadığınız ve tam zamanında kullanmaya başlayabileceğiniz mekanlara bizimle ulaşabilirsiniz.

DANIŞMANLIK VE KONTROLÖRLÜK

Yapıların tasarım ve inşa süreçlerinde Proje Danışmanlık ve Kontrolörlük hizmetleri, hizmetin en doğru şekilde planlanmasını ve kusursuz şekilde inşasını sağlamak için verilir. İç mimari projelerinin hazırlanmasında veya projenin uygulanmasında danışmanlık ve kontrol hizmetlerinden faydalanabilir, uzman denetiminde kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz.

ÖZEL TASARIM MOBİLYA İMALATI

Özel Tasarım Mobilya İmalatı, mükemmel tasarlanmış bir mekânın en doğru şekilde donatılması için sunulan hizmettir. Bu hizmet kapsamında, tasarım özelliklerine uygun, şık ve kullanışlı mobilyaların kullanılması sağlanır. Sanatsal çizgilerin, fonksiyonel tasarımlarla birleştiği bu hizmet, göz alıcı mekanların mükemmelleşmesine katkı sağlar.

hakkimizdaA

ALÜMİNYUM VE CAM SİSTEMLERİ

Yapıların iç mimari tasarımları yapılırken cam bölmeler yaygın olarak kullanılır. Tek parçalı ve bölümlendirilmemiş yapı birimlerinin kısımlara ayrılmasında, bu sistemlerin kullanımı estetik ve kullanışlı bir sonuca ulaşılmasını sağlar. Ofis tasarımı yapılırken, alüminyum taşıyıcılar üzerine cam kullanılarak, alan kısımlara ayrılabilir. Bu yöntem, kullanılan camların buzlanması veya özel perde donatıları ile mahremiyet özelliği sağlanması biçiminde geliştirilebilir. Bununla birlikte, özel ihtiyaçlar için ses geçirmez cam bölmeler inşa edilebilmektedir.

hakkimizdaA