ALÜMİNYUM VE CAM SİSTEMLERİ

Mimari projelerde yaygın biçimde kullanılan alüminyum ürünler ve cam sistemleri gerek tasarım gerek kullanım özellikleri gerekse güvenlik özellikleri bakımından önemli bileşenlerdir. Ticari alanlardan yaşam alanlarına kadar hemen her alanda bu donatılar kullanılır. Çok katlı yapıların cam kaplamalarından, cam balkon uygulamalarına kadar birçok projede bu sistemler kullanılır. 

Biz müşterilerimizin ihtiyacı çerçevesinde, mimari projelerine en uygun çözümleri sunabiliyoruz. Cam giydirme cephe sistemleri, gölgelendirme sistemleri, katlanır cam sistemleri, sürme cam sistemleri, küpeşte, kış bahçesi ve tasarımı özel olarak geliştirilecek hemen her türlü alüminyum ve cam sistemleri mimari çözümlerimiz içerisinde yer alır.

İç mimari projelerimiz içerisinde bileşen olarak sunabildiğimiz cam ve alüminyum ürünlerimizi dilerseniz tek bir ürün grubu olarak da talep edebilirsiniz. Uygulama boyutu fark etmeksizin, her ihtiyaca uygun çözümleri sunabiliyoruz.

Alüminyum ve Cam Sistemleri Kullanım Alanları

Yapıların iç mimari tasarımları yapılırken cam bölmeler yaygın olarak kullanılır. Tek parçalı ve bölümlendirilmemiş yapı birimlerinin kısımlara ayrılmasında, bu sistemlerin kullanımı estetik ve kullanışlı bir sonuca ulaşılmasını sağlar. Ofis tasarımı yapılırken, alüminyum taşıyıcılar üzerine cam kullanılarak, alan kısımlara ayrılabilir. Bu yöntem, kullanılan camların buzlanması veya özel perde donatıları ile mahremiyet özelliği sağlanması biçiminde geliştirilebilir. Bununla birlikte, özel ihtiyaçlar için ses geçirmez cam bölmeler inşa edilebilmektedir.

Mimari proje tasarımının özelliklerine uygun biçimde, farklı şekillerde geliştirilebilen cam bölmelerin herhangi bir alanda kullanımı mümkündür. Yapıların içinde bölümlendirmenin yanında, yapının dış dünya ile bağlantısının sağlandığı pencere kısımlarının şekillendirilmesi için de bu sistemler kullanılır. Özel camlar ile donatılan güçlü alüminyum profiller sayesinde güvenlik özellikleri de en üst düzeyde sağlanabilir. 

Mekân Tasarımında Sıra dışı Çizgiler

Arc Interiors Design, sizin için tüm mekanlarda özel çözümleri sunar. Kullanışlı ve şık tasarımlara, uygun maliyetlerle erişebilmek için sunduğumuz çözümlerden faydalanabilirsiniz. Yapıların iç mimari tasarım uygulamalarında, anahtar teslimi projeler veya detay hizmetler biçiminde hizmet verebiliyoruz. Alanı en etkili biçimde kullanabileceğiniz tasarımı yaparak, en uygun mobilya donatısı ile fonksiyonel hale getiriyor, benzersiz bir sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kullanım amacı ne olursa olsun, her mekânın tasarımında özel uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Gereksinimlerinizi doğru anlayıp en detaylı projelendirmeyi yapıyor ve projeksiyonlar üzerinden ulaşacağımız sonuçları sizinle önceden paylaşıyoruz. Sürprizlerle karşılaşmayacağımız, sorunsuz bir şekilde tamamlanacak süreçleri temin etmek için planlarımızı bilimsel esaslara uygun şekilde yapıyoruz. Bu sayede gerek maliyetler gerekse ortaya çıkacak sonuçlar bağlamında, memnuniyetinizi temin edebiliyoruz.

Alüminyum ve cam sistemleri çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sizin için tasarım noktasında beklentilerinizin ötesinde çizgiler ortaya koyabilir, özgün tasarımlarla şık mekanlara ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Dilerseniz bizden anahtar teslimi projeler talep edebilir, küçük veya büyük olması fark etmeksizin tüm mimari gereksinimleriniz ve uygulama aşamaları için kapsamlı destek alabilirsiniz.