ANAHTAR TESLİM UYGULAMA

Herhangi bir mekânın, ihtiyaç ve beğenilerinize uygun hale getirilmesi için mimari çözümlere ihtiyaç duyarsınız. Nitelikli çözümlerin elde edilebilmesi için, öncelikle standartlara uygun bir projelendirme süreci gerekir ki, mimari dokunuşların mekanınızı en efektif şekilde kullanabilmeniz için sunabileceği çok sayıda alternatiften söz edebilmek mümkündür. Anahtar teslimi uygulama işlemlerinin en büyük avantajı, uygulama aşamasında çalışanların koordine edilmesi ve sürecin herhangi bir nedenle zarar görmesinin uzmanlar tarafından olabildiğince engelleniyor olmasıdır. Hazırlanan projenin en doğru şekilde uygulamaya dökülmesi için, bu alanda uzman ve deneyimli bir uygulayıcı ekibin, mimar önderliğinde çalışması son derece önemlidir.

Anahtar Teslimi Uygulama Nerelerde Yapılabilir?

Anahtar teslimi mimari uygulama, eski veya yeni herhangi bir bina veya tesiste gerçekleşebilir. Bu noktada uygulamanın bir alan veya mekân sınırlaması söz konusu değildir. Restorasyon projelerinde, yeni yapılmış tek parça katların dönüştürülmesinde veya mevcut alanların daha efektif hale getirilmesi için gerçekleştirilecek herhangi bir projede anahtar teslimi uygulama yapılabilir. Bu noktada müşterilerimiz, tamamen beğenileri çerçevesinde tasarım desteği talep edebilir ve herhangi bir sebeple yaşam alanlarını veya çalışma alanlarını yeniden inşa ettirmek isteyebilirler.

Tamamen özgün bir tasarımla, benzersiz tasarımları oluşturmak, mimarlık mesleğinin temelidir. Bunları uygulama noktasında da biz anahtar teslimi uygulama seçeneğini müşterilerimize sunuyor ve neredeyse hiçbir sürecine dahil olmayacakları süreçleri temin ediyoruz.

Anahtar Teslimi Uygulama Süreçleri Nelerdir?

Anahtar teslimi uygulama, öncelikle mekânın incelenmesi ve temel gereksinimlerin analiz edilmesi ile başlar. Mimar ve müşteri, gerçekleştirilecek işlemlerle ilgili ön görüşme yapar ve bu görüşme kapsamında taslak çizimler oluşturulup genel bir bütçe hedefi belirlenir.

Mimar tarafından proje hazırlanıp tüm detayları müşteri sunulduktan sonra onay alınarak işleme başlanır. Uygulama esnasında mimar ve diğer teknik ekip, projeye uygun tasarımın gerçekleşmesi için süreçlerin içerisinde yer alır. Mimar, uygulama aşamasında tüm detayları bizzat kontrol eder ve projeye uygun olmayan hususların düzeltilmesini sağlar. 

Proje uygulama sürecinde müşteri adına tüm satın alma ve lojistik gereksinimleri de karşılanır. Müşteri sadece proje revizyonu gerekli olursa sürece dahil edilebilir, bunun dışında herhangi bir şekilde müdahil olması gerekmez. Anahtar teslimi uygulama anlaşmalarında ödemeler, önceden belirlendiği şekilde yapılır ve sürprizlerle karşılaşılma riski yoktur. Sadece müşterinin de onayı ile proje değişikliği yapılırsa, belli bir artış veya azalış söz konusu olabilir.

Arc Interiors Desing olarak, müşterilerimize özel eşyalarını getirerek hemen kullanmaya başlayacakları mekanlar tasarlıyor ve uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Sanatsal tasarımlarımızı, modern yapı teknolojisinin tüm fırsatlarından faydalanarak mükemmel hale getirip, sizlere keyifle kullanacağımız ticari mekanlar veya yaşam alanları sunabiliyoruz. Özel tasarım mobilyalardan, aksesuarlara kadar tüm detaylarının sizin için planlanıp uygulandığı bir mekâna sahip olmak istiyorsanız, bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz. Farklı proje gereksinimleri noktasında da sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.